مشخصات سوپر آرایشگاه فلاورز

سوپر آرایشگاه فلاورز با مدیریت استاد محمدزاده دارای 2 شعبه مجهز و پیشرفته در شهر مشهد می باشد. فعالیت های این مجموعه عمدتا بر ارائه خدمات آرایشی، پیرایشی، چهره پردازی، و گریم تخصصی داماد متمرکز است. این مجموعه در سال 1386 تندیس بهترین و مجهزترین سالن های آرایشی آقایان را از آن خود نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین سالن آرایشی آقایان در شرق کشور شناخته می شود. مجموعه فلاورز دارای پرسنل متعدد و باتجربه می باشد که در ارائه خدمات و مشتری مداری از بهترین ها می باشد. بهترین آرایشگاه داماد - آرایشگاه داماد فلاورز آرایشگاه مردانه هتل هما مشهد - آرایشگاه هتل هما 1- برترین آرایشگاه آقایان فلاورز

آرایشگاه مردانه | سوپر آرایشگاه فلاورز

اطلاعات تماس

 • مدیریت:

  استاد حسن محمدزاده

 • آدرس:

  خراسان رضوی ، مشهد، هتل هما 1 احمد آباد، انتهای باغ ، طبقه همکف آپارتمان ،واحد 105

 • تلفن:

  05137669090 - 09357649090

 • وب سایت:

  www.flowersbarber.com

 • ایمیل:

  flowers.barbre@gmail.com

 • تلگرام:

  telegram.me

 • اینستاگرام:

  hotel_barber_shop

اصلاح موی سر: این اصلاح با متدهای روز و با آرایشگران زبده و با تجربه انجام گرفته و با ارائه مدل های مطرح سعی بر این است که حداکثر رضایت مشتری برآورده شود. در اصلاح سر حتما باید از روپوش استاندارد استفاده شود و همچنین از دستمال دور گردن برای ایزوله کردن دور گردن و جلوگیری از ریختن مو روی لباس انجام می گردد.

شستشو موی سر: برای نظافت بیشتر و اصلاح بهتر موی سر شتشو جزء لاینفک خدمات اصلاح بوده و در بهتر حالت گرفتن و کوتاه شدن موها تاثیر بسزائی دارد. فرم: بعداز اصلاح و شستشوی موی سر و خشک کردن موها نوبت به فرم موی سر می رسد که یکی از مهمترین قسمت های کار آرایشگاه و آرایشگر می باشد. تناسب مدل مو با سر و صورت مشتری خیلی مهم و موثر می باشد. فرم مو در آرایش داماد و اصلاح تخصصی داماد متفاوت بوده و باید نکات خاصی در آن رعایت شود. برای مدل موهای کم مو باید شکل و فرم مو طوری انجام شود که هم طبیعی بوده و هم زیبنده فرد باشد.

پاکسازی: بمنظور از بین بردن جوش های سر سیاه، لک و پیس، تیرگی و گرفتگیهای پوستی از مواد خاصی بنام اسکراب استفاده می شود. اسکراب دارای مدل های مختلفی بوده که یکی از بهترین مارک ها، هالییود استایل می باشد. این اسکراب ساخت کشور آمریکا بوده و علت نام گذاری آن استفاده بازیگران هالیوود سینمای آمریکا از آن می باشد. در رایحه ها و مدل های مختلف بوده و هر محصول برای یک نوع پوست و صورت کاربرد دارد.

اصلاح(شیو) صورت: اصلاح صورت همیشه باید با مواد استریل و عاری از آلودگی انجام گردد. پوست صورت یکی از مهمترین و حساس ترین قسمت های بدن است. بهمین منظور باید در نظافت و اصلاح صورت نهایت دقت انجام گردد و بعد از اتمام تراشیدن ریش باید از مواد ضد عفونی کننده و ضد جوش مثل افتر شیو ها (Aftersave) استفاده نمود.

گریم تخصصی داماد: گریم ارائه شده کاملا حرفه ای و تخصصی می باشد. گریم ارائه شده باید کاملا طبیعی باشد. هیچ گونه رنگ، رژلب، سفید کننده و برداشتن ابرو در گریم پذیرفته نیست و باید در عین حالی که داماد گریم شده و ایرادات صورت بر طرف شده اثری از آن روی صورت نباشد. اصول گریم رعایت ابعاد صورت و جمجمه و به کار بردن سایه روشن های صحیح و به جا در صورت می باشد. استفاده درست از فونتیشن های گریم و انتخاب رنگ صحیح و ترکیب بندی طبیعی اصولی از مهمترین نکات گریم داماد می باشد

مشاوره تخصصی آرایشگر: یک آرایشگر خوب باید اطلاعات کافی درباره مو، پوست و انواع مدل ها داشته باشد تا بتواند بهترین مشاوره را برای مشتری خود ارائه دهد.


نام

نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.

نام

نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.

نام

نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.نظر کاربر در این قسمت قرار می گیرد.